V poslední době byla fotbalová hra ohnivá. Lidé, kteří rádi fotbal, kupují Dětské Fotbalové Dresy.

Barcelona to měla s vypracováváním příležitostí složité, turínští zdvojovali až ztrojovali domácí hvězdy. Jakmile Neymar udělal kličku jednomu protihráči, už na jeho další kroky čekali dva další. Nejblíž ke gólu měl v úvodním poločase Jordi Alba, po změně stran pálil nebezpečně i Neymar, ale Giangluigi Buffon čisté konto uhájil. Pomohlo mu i to, že Lionel Messi ve vyložené šanci v 67. minutě přestřelil. Fanoušci nosí dresy FC Barcelona, aby podpořili svůj oblíbený tým.

Los semifinále je na programu v pátek od 12:00 v Nyonu. Už v úterý postoupily obhájce trofeje Real Madrid a loňský finalista Atlético Madrid.