Možná, že jste sportovní milenec, který pak sportů se vám nejvíc líbí? Co takhle fotbal? Jak víme, fotbal je oblíbený sport na světě, a stále více a více lidí se hrát to, a Dětské Fotbalové Dresy jsou horké prodej na trhu.

Fotbalisté Tottenhamu otočili zápas v Southamptonu a díky výhře 4:1 si udrželi po 18. kole anglické ligy na pátém místě tabulky bodový odstup za čtvrtým Arsenalem. Vítězství hostů mohlo být ještě vyšší, ale anglický reprezentační útočník Harry Kane neproměnil pokutový kop. Není pochyb o tom, že mnohé děti rády hrají fotbal a chtějí nosit dresy Tottenham Hotspur.

Zápas, který pro Southampton skončil téměř debaklem, přitom zahájili domácí ideálně. Už v druhé minutě je poslal do vedení hlavičkou Virgil van Dijk. V 19. minutě ale vyrovnal Dele Alli a po přestávce Spurs utkání ovládli.