Anglický útočník vypálil na bránu po 380 minutách a mohl se začít radovat. Vstřelil pro Leicester možná klíčový gól ze hřiště soupeře. To je vzrušující hra pro fanoušky, šílené fanoušky vlna Dětské Fotbalové Dresy na oslavu vítězství.

Ve 25. minutě už se brankář Leicesteru jenom ohlížel za přesnou hlavičkou Sarabii - 1:0. Dánský gólman v Lize mistrů inkasoval po 385 minutách, v mnoha dalších případech ale anglickým šampionům zachraňoval naděje na postup. Pokud jste Juventus fanoušci, myslím, že dresy Juventus jsou nezbytné pro vás.

Hostující tým tak museli spasit náhradníci. Po pěti minutách na hřišti se k odraženému míči nachomýtl Marko Pjaca a křižnou střelou otevřel skóre. Druhou branku Juventusu vstřelil v 75. minutě další střídající hráč Dani Alves. Blízko třetímu gólu byl v závěru Sami Khedira, bránu ale těsně minul.