Fotbal je poměrně jednoduchá hra. Cílem je umístit míč do branky druhého týmu bez použití ruce. Také: Je tu ofsajd pravidlo.

AS Řím měl mnoho šancí umístit míč do Realu Madrid branku ve druhé noze jejich Ligy mistrů round-of-16 záchvatu v úterý. A kdyby Římané přijmout jen některé z těchto možností, možná by slayed mocnou Madrid a převrátil ztrátu 2-0 utrpěl v Římě dva týdny před.

Ale Romové odmítli něco takového udělat a byl souhrnně odrazil 4-0 na agregát týmem, který neměl žádné zábrany o uvedení míče do branky. A tak Zinedine Zidane muži přejít na čtvrtfinále.

Roma zničil několik předčasných šancí, aby se v reálném připustit svůj první domácí gól v tomto turnaji. A pak Romů Edin Džeko shanked podívat široký-otevřený před brankáře Keylor Navas široký v 15. minutě. Kolega Mohamed Salah narazí na boční síť těsně před půl hodiny. Do té doby, Navas už zlomené Edwin van der Sar v Champions League rekord 657 po sobě jdoucích Ligy mistrů minut bez uznání gólu.