Nový rok se blíží, se připravujete dárek pro sebe nebo své přátele? V dnešní době stále více a více lidí jako hrát fotbal a Dětské Fotbalové Dresy jsou populární mezi lidmi.

Arsenal měl na hřišti Manchesteru City famózní start. Už v páté minutě si na Alexisovu přihrávku naběhl Theo Walcott a střelou do protipohybu brankáře otevřel gólový účet utkání. Víc štěstí měl Manchester City po změně stran. Lidé by koupit dresy Manchester City pro jejich blahopřání.

Ve 47. minutě vyrovnal na 1:1 Leroy Sané, jenž přihrávku Davida Silvy přebíral na hranici ofsajdu. O několik akcí později se dostal do další příležitosti, tentokrát ale na Petra Čecha nevyzrál. Bývalý reprezentační brankář mimochodem neudržel čisté konto v osmi duelech Premier League po sobě, což se mu stalo poprvé v kariéře.