Liverpool si rychle vytvořil dvougólové vedení, když se během dvou minut v první půli trefili Mané a Origi. Vypadalo to, že má utkání pod kontrolou a důležité tři body si pohlídá. Hráči nosí pohodlné a symbolický Fotbalové Dresy hrát úspěšnou hru, zatímco obyčejní lidé jako my prostě chtějí vychutnat pocit a udržet zálibu ji milovat.

Jaké dresy Liverpool se vám nejvíc líbí? Přemýšleli jste někdy o této otázce? Nebo jaký je váš standard pro výběr správného jeden? Je dobře známo, že různí lidé mají své jedinečné a odlišné standardy. Všichni slavní hráči nosit nejpopulárnější, a fanoušci jejich je také touží, aby si jeden.

Liverpool tak v tabulce klesl na třetí místo, na druhé pozici ho vystřídal Arsenal, který o den dřív vyhrál v londýnském derby nad West Hamem 5:1. Tým trenéra Jürgena Kloppa našel přemožitele po jedenácti zápasech bez porážky a připsal si teprve druhou prohru v sezoně. Na vedoucí Chelsea ztrácí čtyři body.