Ačkoli je to jen 6. místo, Chelsea a Arsenal vstoupí do sobotního derby v Londýně na křižovatce, kde vládnoucí šampióny získají opěrku a Gunners hledají přeskupení od neúspěšného otevírače v Lize mistrů. Chelsea a Arsenal jsou oblíbeným fotbalovým klubem, získávají spoustu fanoušků podpory. A co víc, lidé rádi koupí dětské fotbalové dresy.

Dinamo Zagreb zažil sen o startu své kampaně Ligy mistrů poté, co v obou poločasu obdržel gól v domácím utkání 2-1 proti Arsenalu ve skupině F ve skupině F ve středu. Hráči jsou nadšeni. Mnozí fanoušci si dresy Arsenal, aby je podepsali.

Samuel Alex Oxlade-Chamberlain, po němž následoval juniorský titul Fernandes, dal Dinamo na sedačku před tím, než Theo Walcott vyskočil zpět na stranu Premier League, který v prvním poločase odstřelil útočníka Olivier Giroud.

Když se v předchozích čtyřech pokusech nepodařilo postoupit do skupinové fáze evropské soutěže elitních klubů, vytvořil Dinamo na stadionu Maksimir morálku.

Arsenalový manažer Arsene Wenger obvinil z porážky smůlu, ačkoli by mohl také zpochybnit chabou obránu jeho strany na setu a nedostatek kreativity na středu.