Lidé mají velký zájem o Fotbalové Dresy. Není pochyb o tom, že mnohé děti jsou rádi, že hrát fotbal, a oni jsou dychtivě nosit chladnou uniformu. Je také velmi dobré pro ně hrát fotbal často. Doufáme, dát jim, co chtějí.

Zápas mezi Arsenalem a Bournemouthem „zahájil“ hrubkou ve 12. minutě hostující obránce Steve Cook - jeho mizernou malou domů vystihl Alexis Sánchez a otevřel skóre. Pro Bournemouth to byla první branka do sítě Arsenalu v historii. Jak víme, Arsenal je slavný fotbalový klub ve Španělsku. dresy Arsenal jsou u většiny dětí velmi horké. Na rozdíl od většiny evropských fotbalových klubů, členové Arsenal vlastněny a provozovány v klubu od jeho založení.

Southampton, nedávný soupeř pražské Sparty v Evropské lize, před vlastními fanoušky zdolal Everton 1:0. Jediný gól zápasu vstřelil už v první minutě Charlie Austin.